Ky forum është i hackuar nga endriti ::::::::::::Hacked by endrit::::::::::::::::::::::::
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Formini i "The Doctors"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacked by endrit
Admin


Numri i postimeve : 3
Registration date : 08/02/2009

MesazhTitulli: Formini i "The Doctors"   Tue Feb 10, 2009 2:43 am

Ne u formuam reth vitit 2007 ku pjestare te atershem ishim

Tiron Haxhialili
Fatlind Tomini
Verdi Mehmeti
Shaban Troci
----------------------------------------------------------
Dhe me pas sigurisht qe ne e zmadhuam grupin tone me

Art Cutra
Erolind Kacallniku
Sear Canka
Besim Tomini
Shaqir Papraniku
Arif Fisheku
-----------------------------------------------------------
Me bashkimin e grupit morem emrin The Doctors ose DrG
Dhe gjithashtu edhe serverin tone

connect drserver.sytes.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Formini i "The Doctors"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Hacked by endrit :: Formimi i The Doctors-
Kërce tek: